FONTÁNY a KRBY

ÚvodVoda-fontányOheň-krbyVoda a oheň-fontána s krbomOrientKontakt*** Úvodná stránka*** Záhradné hnojivá a pomôcky*** Odpudzovače a lapače komárov*** Listové hnojivá a agrochem.*** Umelé golfové trávniky*** Fontány, Krby

..:: ::..
ČARO FONTÁN A KRBOV - ČARO VODY A OHŇA
VODA
Firma Cactose má 23 ročné skúsenosti vo Francúzsku a samozrejme aj v zahraničí, pričom sa špecializuje na dekoratívne fontány vyrobené z prírodného kameňa. Sú určené do vášho interiéru, ale skrášlia aj akékoľvek miesto v exteriéri. Fontány od firmy Cactose nie sú len autentické a prekrásne, ale vytvárajú aj očarujúcu, relaxačnú atmosféru pre váš dobrý pocit.
BLAHODÁRNE ÚČINKY VODY
V našich domovoch, kde sa väčšinou zdržiavame a býva často prekúrený, prítomnosť fontány od firmy Cactose má skutočne blahodárny efekt na ľudské telo. Skutočné odparovanie vody a negatívna ionizácia vyvolajú účinnú očistu okolitého vzduchu a dosiahne sa ideálny stupeň vlhkosti.
OHEŇ
Magický materiál , lesk, línie – ázijská bridlica, granit a sklo vytvárajú perfektné krbové telesá od firmy Cactose v spojení s úchvatnou hrou ohňa.

KRÁSA OHŇA
Žiadny toxický dym, žiadny zápach, žiadne odparovanie, žiadne potrubia – komíny a navyše žiadna práca s uskladnením dreva. Krby od firmy Cactose na rastlinný ethanol majú vlastnosť jednoduchosti a šarmu. Estetika je kumulovaná s výhrevnosťou od 1 000 do 3 000 watov v závislosti od zvoleného modelu. Dajú sa nainštalovať s veľkou ľahkosťou a nerezový horák s knôtom garantuje vysokú bezpečnosť a úspornosť pri používaní.

VODA A OHEŇ
Cacose vytvoril spojenie VODY A OHŇA, SILU A FLEXIBILITU. Krb a fontána v jednom je dekoratívnym prvkom významnej elegancie.
ALCHÝMIA PRVKOV
Mix vody a ohňa... neuveriteľná zostava a úžasná súhra, ktorú pre Vás vytvorila firma Cactose. Na jednom mieste, v jednom unikátnom objekte je vám ponúknutá celá FENG SHUI filozofia.

Tesný zväzok ohňa a vody vyjadruje
najsilnejšie symboly energie, synonymum života a prosperity.

Multifarebná bridlica – unikátny materiál:
- kameň, ktorého vek sa odhaduje na viac ako 200 miliónov rokov sa nachádza v hĺbkach ázijskej zeme.
Časom, presakovaním vody cez kameň sa vytvoril originálny materiál s fantastickým množstvom farieb, jemných odtieňov zelenej, oranžovej, šedej a s nespočítateľnými druhmi hnedej.

Ručná výroba:
Každá fontána, každý krb sa ručne vyrába. Fontány sú v najjemnejších odtieňoch, ktoré boli prírodou vytvorené počas dlhých rokov.Výrobcom exkluzívnych fontán a krbov je firma Cactose z Francúzska. Spoločnosť Qenerika s.r.o.
je výhradným zástupcom pre SR a ČR a v tomto roku vstupuje na tieto trhy.